EKMS401VSN331MP50S
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMS401VSN331MP50S
EKMS401VSN331MP50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS401VSN331MP50S, 330 µF kapasitansına ve 400V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye hızlı yerleştirilmesine olanak tanır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve gücü yüksek devrelerde yaygın olarak kullanılır. 50 kHz'de 2.1 A ripple akımı kapasitesi ile yüksek frekanslı filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1021 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.47 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V