EKMS401VSN331MA25S
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS401VSN331MA25S
EKMS401VSN331MA25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS401VSN331MA25S, 330µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile panellere ve endüstriyel cihazlara entegre edilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransla üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında stabil çalışma sağlar ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 2.17A, 120 Hz'de 1.52A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, frekans dönüştürücüler ve genel endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.1736 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V