EKMS401VSN181MQ25S
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS401VSN181MQ25S
EKMS401VSN181MQ25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS401VSN181MQ25S, 180µF kapasitansa ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in paket tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, amplifikatörler ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır. ±20% tolerans ile 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömürlü tasarımı, -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun hale getirilmiştir. 50 kHz'de 1.4157 A ve 120 Hz'de 990 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4157 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 990 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V