EKMS401VSN181MP35S
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS401VSN181MP
EKMS401VSN181MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS401VSN181MP35S, 180 µF kapasitanslı 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 50 kHz'de 1.46 A ve 120 Hz'de 1.02 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı filtreleme, timing devreler ve DC link uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4586 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V