EKMS3B1VSN561MR35S
CAP ALUM 560UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS3B1VSN561MR35S
EKMS3B1VSN561MR35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS3B1VSN561MR35S, 560 µF kapasitansa ve 315 V çalışma gerilimi ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 2.76 A ve 120 Hz'de 1.93 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7599 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.93 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V