EKMS3B1VSN471MR30S
CAP ALUM 470UF 20% 315V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMS3B1VSN471MR30S
EKMS3B1VSN471MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS3B1VSN471MR30S, 470 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 315V anma gerilimi ve ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial snap-in tipinde takılı bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 2,4739 A ve 120 Hz'de 1,73 A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.4739 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.73 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V