EKMS251VSN561MR25S
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMS251VSN561MR25S
EKMS251VSN561MR25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS251VSN561MR25S, 560 µF kapasitans değerine sahip 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilen 560 µF'lik kapasitans değeri sağlar. 105°C'de 3000 saat ömür ile belirtilmiştir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 120 Hz'de 1.87 A ve 50 kHz'de 2.805 A ripple current değerleriyle endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi PCB'lere kolay entegrasyon sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.805 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V