EKMS251VSN471MQ30S
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS251VSN471MQ30S
EKMS251VSN471MQ30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS251VSN471MQ30S, 470 µF kapasitans ve 250 V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 105°C'de 3000 saat ömür süresi garantili olup, -25°C ile 105°C arasında güvenli çalışır. 50 kHz'de 2.355 A ve 120 Hz'de 1.57 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektrik devreleri gibi DC voltaj seviyelerinin filtrasyonunda yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.355 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.57 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V