EKMS251VSN271MP25S
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS251VSN271MP25S
EKMS251VSN271MP25S Hakkında
EKMS251VSN271MP25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 270 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilimde çalışan bu komponentin toleransı ±%20'dir. Snap-In radial kutu paketleme tipi ile Through Hole montajına uygun olan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 3000 saatlik ömür süresi belirtilmiştir. 50 kHz'de 1.665 A ve 120 Hz'de 1.11 A ripple akımı özellikleriyle karakterize edilir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanan bu komponentin aktif parça statüsü bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.665 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V