EKMS251VSN122MR45S
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS251VSN122MR45S
EKMS251VSN122MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS251VSN122MR45S, 1200 µF kapasitans değerine ve 250V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 3000 saat ömür süresi ile güvenilir performans sağlar. -25°C ile +105°C arasında çalışan kondansatör, 50 kHz'de 4.485 A ve 120 Hz'de 2.99 A ripple akımını tolere edebilir. ±20% toleransı ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve düşük frekansı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.485 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.99 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V