EKMS251VSN102MQ50S
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS251VSN102MQ50S
EKMS251VSN102MQ50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS251VSN102MQ50S, 1000µF kapasitansa sahip radial snap-in tip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaja ve ±20% toleransa sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 3000 saat ömrü garantilidir. Yüksek frekans (50 kHz) ripple akımı 3.795A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 2.53A'dir. Through-hole montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.795 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V