EKMS201VSN821MR25S
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS201VSN821MR25S
EKMS201VSN821MR25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS201VSN821MR25S, 820 µF kapasitans değerine sahip 200V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine uygun olan bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 3.39 A @ 50 kHz ve düşük frekans ripple akımı 2.26 A @ 120 Hz olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanıma uygundur. Polar yapısı itibaren doğru polarite ile devreye entegre edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.39 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V