EKMS201VSN821MQ35S
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS201VSN821MQ35S
EKMS201VSN821MQ35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS201VSN821MQ35S, 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. Radial snap-in montaj tipi ile panellere ve devre kartlarına kolay yerleştirilir. 105°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunar. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. Yüksek frekans (50 kHz) ripple akımı kapasitesi 3.255A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı kapasitesi 2.17A'dır. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.255 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V