EKMS201VSN681MP40S
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMS201VSN681MP40S
EKMS201VSN681MP40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS201VSN681MP40S, 680 µF kapasitansa ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -25°C ile 105°C arasında çalışan cihazlarda güvenilir performans sağlar. 3000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta teyit edilmiştir. ±20% tolerans değerine sahiptir. High frequency'de 2.91A, low frequency'de 1.94A ripple current kapasitesine sahiptir. Through hole montajı ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.91 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.94 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V