EKMS201VSN122MQ50S
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS201VSN122MQ50S
EKMS201VSN122MQ50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS201VSN122MQ50S, 1200µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış olan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve devre stabilizasyonu işlevlerinde kullanılır. Through hole montajı ile PCB'ye direk lehimlenir. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür (105°C'de) özellikleri vardır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. Radial can snap-in paketlemesi ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.17 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V