EKMS181VSN681MP35S
CAP ALUM 680UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS181VSN681MP35S
EKMS181VSN681MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS181VSN681MP35S, 680 µF kapasitans değerine ve 180V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutuya yerleştirilmiş bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 2.85 A ve 120 Hz'de 1.9 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.85 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V