EKMS181VSN272MA50S
CAP ALUM 2700UF 20% 180V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS181VSN272MA50S
EKMS181VSN272MA50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS181VSN272MA50S, 2700µF kapasitansa sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 7.32A ve 120 Hz'de 4.88A ripple akımı kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, invertörler ve yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmasını uygun hale getirir. ±20% tolerans ve through-hole montaj türü ile standart PCB tasarımlarına entegrasyonu kolaydır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.32 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.88 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V