EKMS181VSN222MR50S
CAP ALUM 2200UF 20% 180V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMS181VSN222MR50S
EKMS181VSN222MR50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS181VSN222MR50S, 2200µF kapasitansına ve 180V voltaj derecesine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 3000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% toleransa göre tasarlanmıştır. 50 kHz'de 6.165 A ve 120 Hz'de 4.11 A ripple akımı kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve filter uygulamalarında kullanılır. Aktif durum parça olarak tedarik edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 6.165 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 180 V