EKMS161VSN821MP35S
CAP ALUM 820UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS161VSN821MP35S
EKMS161VSN821MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMS161VSN821MP35S, 820µF kapasitansa ve 160V nominal gerilime sahip bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 3000 saat ömür ömrü (105°C'de) sunmaktadır. 50 kHz'de 3.135A ve 120 Hz'de 2.09A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.135 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.09 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V