EKMS161VSN272MA45S
CAP ALUM 2700UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMS161VSN272MA45S
EKMS161VSN272MA45S Hakkında
United Chemi-Con EKMS161VSN272MA45S, 2700 µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile güç kaynakları, ses sistemleri ve enerji dönüştürücü uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C sıcaklıkta 3000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 7.17A ripple current kapasitesine sahip olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7.17 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V