EKMR451VSN471MR50S
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMR451VSN471MR50S
EKMR451VSN471MR50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMR451VSN471MR50S, 470 µF kapasitans değerine sahip 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde tasarlanmış, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 50 kHz'de 2.717 A, 120 Hz'de 1.9 A ripple current kapasitesine sahip polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltaj sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V