EKMR451VSN271MR30S
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMR451VSN271MR30S
EKMR451VSN271MR30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMR451VSN271MR30S, 270µF kapasitanslı ve 450V nominal gerilim için tasarlanmış bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa türünde üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özellikleri ile ac veya dc güç kaynakları, endüstriyel kontrol cihazları ve elektrik panosu uygulamalarında yer bulur. 50 kHz'de 1.8018 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığına dayanabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8018 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V