EKMR451VSN271MQ40S
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMR451VSN271MQ40S
EKMR451VSN271MQ40S Hakkında
United Chemi-Con üretimi EKMR451VSN271MQ40S, 270 µF kapasitanslı, 450V voltaj dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipiyle through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile 105°C'de 2000 saat ömür süresiyle tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponent, 50 kHz'de 1.8876 A ve 120 Hz'de 1.32 A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8876 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.32 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V