EKMR451VSN271MA25S
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMR451VSN271MA
EKMR451VSN271MA25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMR451VSN271MA25S, 270µF kapasitanslı ve 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, snap-in montaj türüyle through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunan komponent, -25°C ile +105°C arasında çalışır. 50 kHz'de 1.8018 A ve 120 Hz'de 1.26 A ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.8018 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V