EKMR421VSN151MP30S
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMR421VSN151MP30S
EKMR421VSN151MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMR421VSN151MP30S, 150 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2000 saatlik ömür garantisi ile 105°C sıcaklıkta güvenilir çalışma sağlar. 50 kHz'de 1.30 A ripple akımı kapasitesine ve 120 Hz'de 910 mA ripple akımına sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında, ±20% tolerans ile endüstriyel ve ticari cihazlarda kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj konfigürasyonu, yüksek gerilim devrelerinde kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3013 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V