EKMR401VSN121MP25S
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMR401VSN121MP
EKMR401VSN121MP25S Hakkında
EKMR401VSN121MP25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 120 µF kapasitanslı, 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in konfigürasyonda tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. Cihaz -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti eder. Yüksek frekansta (50 kHz) 1.0725 A, düşük frekansta (120 Hz) 750 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0725 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V