EKMR201VSN681MP35S
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMR201VSN681MP35S
EKMR201VSN681MP35S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMR201VSN681MP35S, 680 µF kapasitans ve 200V rated voltage ile radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilen bileşen, 120 Hz'de 1.87 A ve 50 kHz'de 2.805 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.805 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V