EKMR161VSN152MA25S
CAP ALUM 1500UF 20% 160V SNAP
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMR161VSN152MA25S
EKMR161VSN152MA25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMR161VSN152MA25S, 1500µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radial, snap-in montajlı komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışır. 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen kondansatör, 50 kHz'de 3.255A ve 120 Hz'de 2.17A ripple akımı taşıyabilir. Endüstriyel cihazlar, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.255 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.17 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V