EKMQ500VSN222MP25S
CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ500VSN222MP25S
EKMQ500VSN222MP25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ500VSN222MP25S, 2200 µF kapasitansı ve 50V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kutusu ile through-hole montajına uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü vardır. ±20% toleransı ile belirtilen kapasitans değerinin sağlanması garantilenmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Polar yapısı nedeniyle doğru polarite bağlantısı gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V