EKMQ500ELL472MN40S
CAP ALUM 4700UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMQ500ELL472MN40S
EKMQ500ELL472MN40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ500ELL472MN40S, 4700µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial montajlı kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, -55°C ile 105°C arasında çalışabilmektedir. 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Düşük frekans ripple akımı 2.1A @ 120Hz, yüksek frekans ripple akımı 2.268A @ 100kHz'dir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolaylıkla entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.268 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V