EKMQ451VSN221MA25S
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ451VSN221MA25S
EKMQ451VSN221MA25S Hakkında
EKMQ451VSN221MA25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 220µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radial, snap-in tip kondansatör, endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bileşen, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 50 kHz'de 1.43A ve 120 Hz'de 1A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında doğrudan kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.43 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V