EKMQ451VSN181MQ40S
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ451VSN181MQ40S
EKMQ451VSN181MQ40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ451VSN181MQ40S, 180 µF kapasitansı ve 450 V rated voltage ile radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 1.2441 A ve 120 Hz'de 870 mA ripple akımı taşıyabilir. ±20% toleransı ile enerji depolama, güç kaynakları, sesli/görüntülü ekipmanlar ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı gereken doğru polaritenin bağlanmasını gerektirmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2441 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 870 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V