EKMQ451ELL470MLN3S
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMQ451ELL470MLN3S
EKMQ451ELL470MLN3S Hakkında
EKMQ451ELL470MLN3S, United Chemi-Con tarafından üretilen 47 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V voltaj derecesi ile güç kaynakları, amplifikatörler ve DC filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial, through-hole montaj türü ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 105°C özellikleriyle genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 279 mA @ 100 kHz ve 155 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 279 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 155 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V