EKMQ421VSN561MR50S
CAP ALUM 560UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ421VSN561MR50S
EKMQ421VSN561MR50S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ421VSN561MR50S, 560µF kapasitansı ve 420V rated voltage'ı ile radial snap-in paketinde sunulan alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında çalışan bu bileşen, -25°C ile +105°C sıcaklık aralığında kullanılabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 3.003 A ve 120 Hz'de 2.1 A ripple current kapasitesine sahip olması, güç kaynakları, düşürücü konvertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanım için uygun kılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.003 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.1 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V