EKMQ421VSN471MR45S
CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ421VSN471MR45S
EKMQ421VSN471MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ421VSN471MR45S, 470 µF kapasitans ve 420V rated voltage özelliğine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklı, 2000 saat ömrü ile 105°C'de tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan ürün, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, düşük frekans filtreleme ve EMI/RFI süzgeç devreleri için kullanılır. 50 kHz'de 2.6598 A ve 120 Hz'de 1.86 A ripple current taşıyabilen bu kondansatör, yüksek voltaj devre tasarımlarında güvenilir çalışma sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6598 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.86 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V