EKMQ421VSN331MA30S
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ421VSN331MA30S
EKMQ421VSN331MA30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ421VSN331MA30S, 330 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 420V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Radial, snap-in montaj türü ile printed circuit board'lara hızlı montajı sağlanır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 2.03A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, enerji dönüştürücüler ve endüstriyel elektronik devrelerde genel amaçlı filtreleme uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans değeri ile ekonomik çözüm sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0306 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.42 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V