EKMQ401VSN561MA40S
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ401VSN561MA40S
EKMQ401VSN561MA40S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ401VSN561MA40S, 560 µF kapasitansına ve 400 V nominal gerilime sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 50 kHz'de 2.717 A ve 120 Hz'de 1.9 A ripple akımını destekler. Through hole montajlı tasarımı, güç kaynakları, sürücü devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.717 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V