EKMQ401VSN331MQ45S
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ401VSN331MQ45S
EKMQ401VSN331MQ45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ401VSN331MQ45S, 330 µF kapasitans değerine sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V derecelendirilmiş voltajı ile güç kaynakları, şarj devrelerine ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile belirtilen değerde elektrik depolama kapasitesi sağlar. 105°C'de 2000 saatlik ömür, -25°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığı ile geniş uygulama imkanı sunar. 50 kHz'de 2.0592 A ve 120 Hz'de 1.44 A ripple akımı taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.0592 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.44 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V