EKMQ401VSN151MP30S
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ401VSN151MP30S
EKMQ401VSN151MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ401VSN151MP30S, 150µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radial, snap-in tipi montajlı bir kondansatördür. ±20% tolerans ve -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 50 kHz'de 1.2584 A ve 120 Hz'de 880 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. Güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2584 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 880 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V