EKMQ401VSN121MP30S
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ401VSN121MP30S
EKMQ401VSN121MP30S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ401VSN121MP30S, 120 µF kapasitansına sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanmış, through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 1.0725 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri başta olmak üzere endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0725 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V