EKMQ401VSN101MP25S
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ401VSN101MP25S
EKMQ401VSN101MP25S Hakkında
EKMQ401VSN101MP25S, United Chemi-Con tarafından üretilen 100 µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. Ripple current değerleri 50 kHz'de 1.001 A ve 120 Hz'de 700 mA olan bu polarize kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.001 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 700 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V