EKMQ401VSD681MA45U
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ401VSD681MA45U
EKMQ401VSD681MA45U Hakkında
EKMQ401VSD681MA45U, United Chemi-Con tarafından üretilen 680µF kapasitanslı, 400V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile yüksek güç ve ses amplifikatörleri, güç kaynakları, endüstriyel kontrol cihazları ve enerji dönüştürme uygulamalarında kullanılır. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında, 50 kHz'de 3.03A ve 120 Hz'de 2.12A ripple current kapasitesiyle DC ve AC filtrasyonu uygulamalarında güvenilir performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0316 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V