EKMQ401VSD681MA45T
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ401VSD681MA45T
EKMQ401VSD681MA45T Hakkında
EKMQ401VSD681MA45T, United Chemi-Con tarafından üretilen 680µF kapasiteli, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montajlı bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 50 kHz'de 3.03A ve 120 Hz'de 2.12A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu komponen, endüstriyel güç kaynakları, ses sistemleri ve AC-DC dönüştürücülerde yaygın olarak uygulanır. Parça obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.0316 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V