EKMQ401ELL680MLN3S
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EKMQ401ELL680MLN
EKMQ401ELL680MLN3S Hakkında
United Chemi-Con EKMQ401ELL680MLN3S, 68 µF kapasitanslı ve 400V dereceli radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. ±20% tolerans aralığında çalışan bu kondansatör, 100 kHz'de 432 mA ve 120 Hz'de 240 mA ripple akım değerlerine sahiptir. -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında güvenilir şekilde çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti edilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 432 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V