EKMQ351VSN561MA35S
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ351VSN561MA35S
EKMQ351VSN561MA35S Hakkında
EKMQ351VSN561MA35S, United Chemi-Con tarafından üretilen 560 µF kapasitanslı, 350 V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde monte edilebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür sağlayan bu kondansatör, 50 kHz'de 2.145 A ve 120 Hz'de 1.5 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile düşük ve orta frekanslı uygulamalarda, güç kaynakları, audio devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında genel amaçlı olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.145 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V