EKMQ350ELL102MK20S
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Üretici
United Chemi-Con
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EKMQ350ELL102MK20S
EKMQ350ELL102MK20S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ350ELL102MK20S, 1000µF kapasitansına ve 35V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerance ile üretilen bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.215A ve 120 Hz'de 810mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devresi ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.215 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 810 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V