EKMQ201VSN182MR45S
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ201VSN182MR45S
EKMQ201VSN182MR45S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ201VSN182MR45S, 1800 µF kapasitansı ve 200V nominal gerilimi ile tasarlanmış radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -25°C ile 105°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir. 105°C'de 2000 saatlik ömür özellikleri genel amaçlı uygulamalarda güvenilir performans sağlar. 50 kHz'de 4.62 A ve 120 Hz'de 3.08 A ripple akımı kapasitesi, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel kontrolü sistemleri gibi yüksek akım uygulamalarında kullanıma uygundur. Through-hole montaj tipi, PCB tasarımında kolay entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.62 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V