EKMQ161VSN182MR40S
CAP ALUM 1800UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ161VSN182MR40S
EKMQ161VSN182MR40S Hakkında
EKMQ161VSN182MR40S, United Chemi-Con tarafından üretilen 1800µF kapasiteli, 160V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, 105°C'de 2000 saat ömürlü tasarım yaşam süresi sunmaktadır. 50 kHz'de 4.05A ve 120 Hz'de 2.7A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı elektronik devreler için uygundur. ±20% toleransı ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. Polar yapısından dolayı doğru kutuplamaya dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.05 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V