EKMQ161VSN102MR25S
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ161VSN102MR25S
EKMQ161VSN102MR25S Hakkında
United Chemi-Con tarafından üretilen EKMQ161VSN102MR25S, 1000 µF kapasitansına ve 160 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 3.3 A ve 120 Hz'de 2.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile özellikle güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V