EKMQ161VSN102MP40S
CAP ALUM 1000UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
EKMQ161VSN102MP40S
EKMQ161VSN102MP40S Hakkında
United Chemi-Con üretimi EKMQ161VSN102MP40S, 1000 µF kapasitanslı, 160 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türüne sahip bu komponentin ±20% toleransı bulunmaktadır. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömürlü tasarımı genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 50 kHz'de 3.3 A ve 120 Hz'de 2.2 A ripple current taşıyabilme kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.3 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V